Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest piątek 19 kwie 2024, 04:25


Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Przemysł muzyczny - illuminaci 
Autor Wiadomość
Administrator
Awatar użytkownika

Autor tematu
Rejestracja: piątek 06 kwie 2012, 14:21
Posty: 475
Lokalizacja: Stalowa Wola
Pochwały: 9
Płeć:
Post Przemysł muzyczny - illuminaci
Witam,

oglądałem ten film jakieś pół roku temu. Ciekawy, nie polecam oglądać na noc, dużo bodźców manipulacyjnych spowodowało, że nie mogłem spać w nocy.
Ogółem - film przedstawia działalność zakonu illuminatów w przemyśle muzycznym, jak kontrolują lady gage, eminema, rihanne, co oni mają za to, że śpiewają, przedstawia także że w ciągu kilku chwil mogą się pozbyć tych gwiazdeczek, przykładowo eminema - nie ma już o nim ani widu ani słychu, ponadto przekazy satanistyczne - podprogowe w teledyskach (rihanna - umbrella, "przekształca" się w baphometa bodajże podczas wyginania) - o czym więcej w filmie.

Wideo z : vimeo.com



A tutaj news ze strony plotkarskiej
http://www.gadu-gadu.pl/eminem-nie-nagra-z-lady-gaga

_________________
Mądry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby - Hipokrates.

Co zaś jest w życiu dobre? Umiłowanie do pracy, którą lubisz wykonywać dla niej samej, umiłowanie śmiechu bliskości z ludźmi, do których się nie przywiązujesz, nie uzależniasz emocjonalnie, choć ich towarzystwo przynosi ci radość. Dobrze jest oddać się takiemu działaniu, w które możesz zaangażować się całym sobą; działaniu, które samo w sobie przynosi ci tyle radości, że sukces, uznanie czy aprobata po prostu nie mają żadnego znaczenia. Pomocny może też okazać się powrót do natury. Porzuć tłum, idź w góry i w ciszy obcuj z drzewami, kwiatami, zwierzętami, z morzem, chmurami, niebem i gwiazdami. - Anthony de Mello


środa 08 sie 2012, 19:38
Wyświetl profil WWW

Rejestracja: sobota 04 sie 2012, 20:44
Posty: 37
Pochwały: 3
Płeć:
Post Re: Przemysł muzyczny - illuminaci
Miałem trochę czasu - oglądnąłem, muszę przyznać, że szkoujący film. Nie spodziewałem się, że takie rzeczy mają miejsce ale w sumie tak po przemyśleniu wydaje się prawdopodobne. Dziwią mnie i ciekawią jednocześnie te rytuały, które podobno Ci illuminaci czy ktoś tam przed sprzedaniem płyty odprawiają. Sądząc po tym, jak się to sprzedaje to chyba jednak prawda. A jeżeli chodzi o eminema - wszystko wychodzi na wierzch. Znowu sprawa z tymi przyjemnościami seksualnymi w zamian za dołączenie do tego 'klubu'. Zainspirował mnie i zachęcił, jednocześnie zaciekawił ten raper, który "uciekł" od tych, którzy nim władali.

Polecam film :P


niedziela 19 sie 2012, 13:51
Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 2 ] 

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron

Zakaz kopiowania i rozpowszechniania treści forum bez zgody autorów.
Kontakt z administracją forum: kontakt@bezchemii.info
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Mocne SEO Katalogi



phpBB SEO