Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest czwartek 25 kwie 2024, 22:02


Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
ekologiczna 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Autor tematu
Rejestracja: niedziela 26 sie 2012, 23:48
Posty: 42
Pochwały: 4
Płeć:
Post ekologiczna
Witam, Obrazek
Jestem Agnieszka. Interesuję się zdrowym stylem życia - produkcją ekologicznej żywności, zdrowym odżywianiem, naturalnymi kosmetykami, ogrodnictwem. Weszłam na forum i pomyślałam, że bardzo chętnie zostanę dłużej. Mam nadzieję, że forum szybko się rozwinie, bo tematyka jest bardzo interesująca. Pozdrawiam. Obrazek


poniedziałek 27 sie 2012, 00:14
Wyświetl profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: piątek 06 kwie 2012, 14:21
Posty: 475
Lokalizacja: Stalowa Wola
Pochwały: 9
Płeć:
Post Re: ekologiczna
Serdecznie witamy, miło gościć nową użytkowniczkę na forum. Mam nadzieję, że jak mówisz - zostaniesz u nas na dłużej. Chętnie porozmawiamy na tematy, które są ważną dziedziną życia (a niewielu zdaje sobie z tego sprawę).


Jeszcze raz witam i zachęcam do pisania postów :)

_________________
Mądry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby - Hipokrates.

Co zaś jest w życiu dobre? Umiłowanie do pracy, którą lubisz wykonywać dla niej samej, umiłowanie śmiechu bliskości z ludźmi, do których się nie przywiązujesz, nie uzależniasz emocjonalnie, choć ich towarzystwo przynosi ci radość. Dobrze jest oddać się takiemu działaniu, w które możesz zaangażować się całym sobą; działaniu, które samo w sobie przynosi ci tyle radości, że sukces, uznanie czy aprobata po prostu nie mają żadnego znaczenia. Pomocny może też okazać się powrót do natury. Porzuć tłum, idź w góry i w ciszy obcuj z drzewami, kwiatami, zwierzętami, z morzem, chmurami, niebem i gwiazdami. - Anthony de Mello


poniedziałek 27 sie 2012, 08:09
Wyświetl profil WWW

Rejestracja: sobota 04 sie 2012, 20:44
Posty: 37
Pochwały: 3
Płeć:
Post Re: ekologiczna
Miło widzieć jak ktoś nowy się rejestruje z nadzieją, że forum wreszcie pójdzie do przodu. Cześć Obrazek
Może nam przybliżysz na czym polega twoja produkcja zdrowej żywności? Czy uprawiasz jakieś rośliny ekologiczne na handel?


poniedziałek 27 sie 2012, 08:17
Wyświetl profil
Awatar użytkownika

Autor tematu
Rejestracja: niedziela 26 sie 2012, 23:48
Posty: 42
Pochwały: 4
Płeć:
Post Re: ekologiczna
Mam ekologiczny ogródek, dzięki temu mogę cieszyć się warzywami i robić przetwory dla rodziny i znajomych. Mam też niewielki sad owocowy: jabłka, gruszki, śliwki, wiśnie, truskawki, maliny, porzeczki, aronię, jagodę kamczacką. Czasami zdarza mi się sprzedać kilka skrzynek owoców, ale nie jest to produkcja na szerszą skalę. Jestem studentką, także jak na razie mogę to traktować jedynie jako hobby. Ostatnio zaczęłam interesować się wyrobem domowych wędlin i uprawą ziół i chętnie podzielę się moimi pierwszymi doświadczeniami w tym zakresie.


poniedziałek 27 sie 2012, 12:38
Wyświetl profil

Rejestracja: sobota 04 sie 2012, 20:44
Posty: 37
Pochwały: 3
Płeć:
Post Re: ekologiczna
Jakie zioła uprawiasz? Dużo ziół i potencjalnych leków mamy na ogródku i traktujemy je jako chwasty. Za płotem to jest już istna apteka :smile:

P.S Gdzie studiujesz?


@edit
Chodziło mi bardziej o kierunek aniżeli lokację :P


Ostatnio zmieniony wtorek 28 sie 2012, 11:43 przez Planch, łącznie zmieniany 1 raz



poniedziałek 27 sie 2012, 15:56
Wyświetl profil

Rejestracja: niedziela 29 lip 2012, 16:02
Posty: 70
Pochwały: 4
Płeć:
Post Re: ekologiczna
ekologiczna pisze:
Witam, Obrazek
Jestem Agnieszka. Interesuję się zdrowym stylem życia - produkcją ekologicznej żywności, zdrowym odżywianiem, naturalnymi kosmetykami, ogrodnictwem. Weszłam na forum i pomyślałam, że bardzo chętnie zostanę dłużej. Mam nadzieję, że forum szybko się rozwinie, bo tematyka jest bardzo interesująca. Pozdrawiam. Obrazek

Witaj Obrazek


poniedziałek 27 sie 2012, 17:50
Wyświetl profil
Awatar użytkownika

Autor tematu
Rejestracja: niedziela 26 sie 2012, 23:48
Posty: 42
Pochwały: 4
Płeć:
Post Re: ekologiczna
Studiuję w Lublinie. Jeśli chodzi o zielarstwo to dopiero w tym roku tak naprawdę zaczęłam się tym interesować. Mięta, melisa i koper... te, mam w ogródku. Na działce znalazłam rumianek, mniszek i skrzyp. W przyszłym roku zamierzam poszerzyć ziołową kolekcję. W planach mam suszenie i pierwsze nalewki. Jeśli macie jakieś doświadczenia to bardzo chętnie podszkoliłabym się w tym temacie. Pozdrawiam :smile:


wtorek 28 sie 2012, 11:12
Wyświetl profil

Rejestracja: sobota 04 sie 2012, 20:44
Posty: 37
Pochwały: 3
Płeć:
Post Re: ekologiczna
Jeżeli jesteś chętna to pisz w odpowiednim dziale, benzulli jest naszym forumowym specjalistą od ziół i roślin :P


wtorek 28 sie 2012, 12:25
Wyświetl profil
Awatar użytkownika

Autor tematu
Rejestracja: niedziela 26 sie 2012, 23:48
Posty: 42
Pochwały: 4
Płeć:
Post Re: ekologiczna
Dzięki, będę pamiętać. :)
Co do studiowania, to łatwiej by mi było napisać czego nie studiuję ;).
Skończyłam stosunki międzynarodowe na licencjacie, kończę politologię i dziennikarstwo, a ostatnio zapisałam się na 1. rok ochrony środowiska (żeby zasięgnąć bardziej fachowej wiedzy, odnośnie tego o czym tu rozmawiamy).


wtorek 28 sie 2012, 12:40
Wyświetl profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: piątek 06 kwie 2012, 14:21
Posty: 475
Lokalizacja: Stalowa Wola
Pochwały: 9
Płeć:
Post Re: ekologiczna
Miło gościć tak wszechstronną osobę. Właśnie wszechstronne zainteresowania są kluczem do osiągnięcia sukcesu w życiu. Trzymam kciuki i zapraszam do dzielenia się wiedzą z nami :)

_________________
Mądry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby - Hipokrates.

Co zaś jest w życiu dobre? Umiłowanie do pracy, którą lubisz wykonywać dla niej samej, umiłowanie śmiechu bliskości z ludźmi, do których się nie przywiązujesz, nie uzależniasz emocjonalnie, choć ich towarzystwo przynosi ci radość. Dobrze jest oddać się takiemu działaniu, w które możesz zaangażować się całym sobą; działaniu, które samo w sobie przynosi ci tyle radości, że sukces, uznanie czy aprobata po prostu nie mają żadnego znaczenia. Pomocny może też okazać się powrót do natury. Porzuć tłum, idź w góry i w ciszy obcuj z drzewami, kwiatami, zwierzętami, z morzem, chmurami, niebem i gwiazdami. - Anthony de Mello


wtorek 28 sie 2012, 21:05
Wyświetl profil WWW

Rejestracja: niedziela 29 lip 2012, 16:02
Posty: 70
Pochwały: 4
Płeć:
Post Re: ekologiczna
Planch pisze:
Jeżeli jesteś chętna to pisz w odpowiednim dziale, benzulli jest naszym forumowym specjalistą od ziół i roślin :P

hrm, hrm nie tylko benzuli :buba:

ekologiczna, masz chłopaka, męża? Nie żebym szukał :D ale jeżeli masz to muszą mieć bardzo dobrze z Tobą :yes:


środa 29 sie 2012, 16:41
Wyświetl profil
Awatar użytkownika

Autor tematu
Rejestracja: niedziela 26 sie 2012, 23:48
Posty: 42
Pochwały: 4
Płeć:
Post Re: ekologiczna
:D dzięki, jak kiedyś dorobię się męża to mu na pewno ten wpis pokażę


środa 05 wrz 2012, 08:19
Wyświetl profil

Rejestracja: niedziela 29 lip 2012, 16:02
Posty: 70
Pochwały: 4
Płeć:
Post Re: ekologiczna
Z chęcią bym coś z Tobą po wędził :beer:


czwartek 06 wrz 2012, 15:47
Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 13 ] 

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron

Zakaz kopiowania i rozpowszechniania treści forum bez zgody autorów.
Kontakt z administracją forum: kontakt@bezchemii.info
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Mocne SEO Katalogi



phpBB SEO