Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest czwartek 28 mar 2024, 20:04


Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Chipsy Lays 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Autor tematu
Rejestracja: czwartek 11 paź 2012, 18:51
Posty: 149
Lokalizacja: świętokrzyskie
Pochwały: 22
Płeć:
Post Chipsy Lays
A ja chciałam się poskarżyć odnośnie zawartych w tytule chipsów ;
Jak wiemy czasem ziemniaki są zielonego koloru- zarówno skórka jak i w środku. Świadczy to o zawartości groźnej substancji solaniny w ziemniaku, która jest rakotwórcza. Ziemniaka na którym jest solanina należy obkroić ( wykroić zieloną część z ziemniaka ) lub jeśli jest on cały zielony, wyrzucić go.

Cóż, widocznie producenci chipsów Lays nie wiedzą lub nie chcą wiedzieć nic na ten temat, gdyż kilkakrotnie znalazłam w paczce parę zielonych chipsów, które wyrzuciłam. Także patrzymy co jemy moi kochani. Pozdrawiam ;)


Załączniki:
Komentarz: Owa solanina w ziemniaku
solanina.jpg
solanina.jpg [ 7.48 KiB | Przeglądany 3712 razy ]

_________________
,, Uprzejmość tak mało kosztuje, a tak wiele można nią kupić. " Charles Talleyrand
sobota 03 lis 2012, 23:15
Wyświetl profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: piątek 06 kwie 2012, 14:21
Posty: 475
Lokalizacja: Stalowa Wola
Pochwały: 9
Płeć:
Post Re: Chipsy Lays
Kiedyś jadłem to dziadostwo, nie zwracałem uwagi na skład. Ostatnio przechodząc w sklepie obok stoiska z chipsami, wziąłem paczkę do ręki. Tak byłem zdziwiony, że aż tyle składników może być w takim czymś, że po prostu nie dowierzałem. W ogóle jakieś kurze jajko, barwniki, aromaty i inne rzeczy, których nie sposób wymienić. Po co to?

_________________
Mądry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby - Hipokrates.

Co zaś jest w życiu dobre? Umiłowanie do pracy, którą lubisz wykonywać dla niej samej, umiłowanie śmiechu bliskości z ludźmi, do których się nie przywiązujesz, nie uzależniasz emocjonalnie, choć ich towarzystwo przynosi ci radość. Dobrze jest oddać się takiemu działaniu, w które możesz zaangażować się całym sobą; działaniu, które samo w sobie przynosi ci tyle radości, że sukces, uznanie czy aprobata po prostu nie mają żadnego znaczenia. Pomocny może też okazać się powrót do natury. Porzuć tłum, idź w góry i w ciszy obcuj z drzewami, kwiatami, zwierzętami, z morzem, chmurami, niebem i gwiazdami. - Anthony de Mello


niedziela 04 lis 2012, 12:33
Wyświetl profil WWW

Rejestracja: niedziela 29 lip 2012, 16:02
Posty: 70
Pochwały: 4
Płeć:
Post Re: Chipsy Lays
Takie rzeczy co opisujesz Monini na forum to bicie kulą w płot, takie rzeczy trzeba zgłaszać do odpowiednich instytucji, bo dzięki naszej bierności, łajzy sobie kasę nabijają kosztem naszego zdrowia.


sobota 17 lis 2012, 22:05
Wyświetl profil

Rejestracja: poniedziałek 01 sie 2016, 07:30
Posty: 12
Płeć:
Post Re: Chipsy Lays
Demon pisze:
Takie rzeczy co opisujesz Monini na forum to bicie kulą w płot, takie rzeczy trzeba zgłaszać do odpowiednich instytucji, bo dzięki naszej bierności, łajzy sobie kasę nabijają kosztem naszego zdrowia.
Popieram tylko najgorsze w tym wszystkim jest to że jeśli nawet zostanie zgłoszone że to szkodzi to sporo czasu minie zanim ktoś się ruszy a ile przy tym osób ucierpi...


piątek 05 sie 2016, 13:42
Wyświetl profil

Rejestracja: piątek 19 maja 2017, 13:52
Posty: 7
Płeć:
Post Re: Chipsy Lays
Ja na szczęście wcale chipsów nie lubię, ani laysów ani żadnych innych, po prostu mi nie podchodzą i nigdy nie mam na nie ochoty. Ale kwestia słabej jakości produktów dotyczy również innych rzeczy wiec niejedzenie chipsów to oczywiście nie wszystko.


piątek 19 maja 2017, 14:00
Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 5 ] 

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron

Zakaz kopiowania i rozpowszechniania treści forum bez zgody autorów.
Kontakt z administracją forum: kontakt@bezchemii.info
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Mocne SEO Katalogi



phpBB SEO