Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest piątek 29 mar 2024, 09:12


Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Jakaś mikstura magiczna na zakwasy 
Autor Wiadomość

Autor tematu
Rejestracja: niedziela 29 lip 2012, 16:02
Posty: 70
Pochwały: 4
Płeć:
Post Jakaś mikstura magiczna na zakwasy
Po miesiącu urlopu wróciłem do pracy, pracuje fizycznie dość ciężko, no i po 2 tygodniach mam takie zakwasy że szok.
Ledwo co chodzę, nawala mnie kręgosłup koło pupy jak chodzę to jakby mi się coś wbijało w kręgosłup i do tego mam stan pod gorączkowy.
Pierwszy raz mam tak silne zakwasy, nie wiem co się ze mną dzieje.

Jak macie jakąs magiczną miksturę na zakwasy i na takie dolegliwości to mi polećcie bo nie wiem czy nie zejde do soboty :cry:


środa 29 sie 2012, 16:38
Wyświetl profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: piątek 06 kwie 2012, 14:21
Posty: 475
Lokalizacja: Stalowa Wola
Pochwały: 9
Płeć:
Post Re: Jakaś mikstura magiczna na zakwasy
Na pewno wykąp się w gorącej wodzie (jakaś dłuższa kąpiel), do tego dzisiaj wyciśnij pół cytryny do jednej szklanki i zapełnij wodą - wypij, z drugą połówką to samo. Jutro jak wstaniesz rano - znów zrób 2 szklanki wody z cytryną (koniecznie od razu po wstaniu, przed skorzystaniem z ubikacji, wypij przynajmniej jedną szklankę - taka pobudka dla jelit a cytryna wzmocni organizm od samego rana, ewentualnie drugą szklankę wypij przed pójściem do pracy). Organizm po tak długiej przerwie po prostu nie dał rady, powinien stopniowo powrócić do dawnego wysiłku, a jak z dnia na dzień ma tak ostro to nie dziwne. No i jak masz warzywa - najlepiej narób sobie mocną szklankę soku z buraków i marchewek. Możesz spróbować natrzeć miejsca, które bolą wyciśniętym sokiem z żyworódki (w moździerzu rozgnieć na taką papkę i mocno wsmaruj w bolące miejsca) - aloes też może być. Jeszcze jedno - zjedz sobie kawałek mięsa najlepiej samego, jakiegoś ugotowanego, bądź zdrowsza wersja - ciemny chleb z dużą ilością ziaren (możesz też zjeść dużo sezamu, tak solo). Na śniadanie najlepiej kanapka z pomidorem i z czosnkiem - o zapach się nie martw, dwa jabłka załatwią sprawę albo natka pietruszki - wystarczy pożuć. Chodzi o to, aby dostarczyć organizmowi białka po to, aby te włókna mięśniowe zregenerowały się (białko najlepiej dostarczyć na noc tak, aby organizm miał czas się zregenerować - a dokładniej mięśnie). Dodatkowo spróbuj się także trochę porozciągać (minimalnie). Ogólnie - przez ten czas jedz same produkty nisko przetworzone, pij dużo - w tym czasie organizm musi dostać dużo białka i cukrów.

_________________
Mądry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby - Hipokrates.

Co zaś jest w życiu dobre? Umiłowanie do pracy, którą lubisz wykonywać dla niej samej, umiłowanie śmiechu bliskości z ludźmi, do których się nie przywiązujesz, nie uzależniasz emocjonalnie, choć ich towarzystwo przynosi ci radość. Dobrze jest oddać się takiemu działaniu, w które możesz zaangażować się całym sobą; działaniu, które samo w sobie przynosi ci tyle radości, że sukces, uznanie czy aprobata po prostu nie mają żadnego znaczenia. Pomocny może też okazać się powrót do natury. Porzuć tłum, idź w góry i w ciszy obcuj z drzewami, kwiatami, zwierzętami, z morzem, chmurami, niebem i gwiazdami. - Anthony de Mello


środa 29 sie 2012, 17:09
Wyświetl profil WWW

Autor tematu
Rejestracja: niedziela 29 lip 2012, 16:02
Posty: 70
Pochwały: 4
Płeć:
Post Re: Jakaś mikstura magiczna na zakwasy
benzulli pisze:
Na pewno wykąp się w gorącej wodzie (jakaś dłuższa kąpiel),

Nawet nie wiesz jak o tym marze, ale nie mam wanny :(
Na razie jade na chemii, bo gdyby nie takie tabletki co mi mama podrzuciła to nie wiem co by było, dzisiaj ledwo co doszedłem do domu, masakra jakaś.


środa 29 sie 2012, 17:18
Wyświetl profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: piątek 06 kwie 2012, 14:21
Posty: 475
Lokalizacja: Stalowa Wola
Pochwały: 9
Płeć:
Post Re: Jakaś mikstura magiczna na zakwasy
Chemia chemią ale soczki muszą być, jeżeli nie dostarczysz organizmowi witamin i minerałów nie odnowi się tak szybko (sok z marchewki jest bardzo podobny do krwi człowieka - jeżeli chodzi o budowę). W tym wypadku nie odradzam chemii - jeżeli koniecznie musisz iść jutro do pracy. Jeżeli nie masz wanny to wygrzej się dobrze w nocy, przykryj się kocami a rano pod prysznic ale tak, żebyś wysechł przed wyjściem do pracy.

Aha, możesz też zjeść na wieczór kanapkę z jajkiem i z czosnkiem, nie będziesz musiał rano jeść a przy tym wieczorem zapewnisz sobie prawidłową ilość białka na odnowę. Tylko pamiętaj aby potem przerzuć natkę pietruszki albo jabłkiem przegryźć.

No i jeszcze jeżeli masz możliwość - niech Ci ktoś zrobi masaż.

_________________
Mądry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby - Hipokrates.

Co zaś jest w życiu dobre? Umiłowanie do pracy, którą lubisz wykonywać dla niej samej, umiłowanie śmiechu bliskości z ludźmi, do których się nie przywiązujesz, nie uzależniasz emocjonalnie, choć ich towarzystwo przynosi ci radość. Dobrze jest oddać się takiemu działaniu, w które możesz zaangażować się całym sobą; działaniu, które samo w sobie przynosi ci tyle radości, że sukces, uznanie czy aprobata po prostu nie mają żadnego znaczenia. Pomocny może też okazać się powrót do natury. Porzuć tłum, idź w góry i w ciszy obcuj z drzewami, kwiatami, zwierzętami, z morzem, chmurami, niebem i gwiazdami. - Anthony de Mello


środa 29 sie 2012, 17:22
Wyświetl profil WWW

Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2017, 13:26
Posty: 7
Płeć:
Post Re: Jakaś mikstura magiczna na zakwasy
Klina klinem, najlepiej sobie potruchtać.


poniedziałek 04 wrz 2017, 13:30
Wyświetl profil

Rejestracja: środa 07 cze 2017, 07:49
Posty: 5
Płeć:
Post Re: Jakaś mikstura magiczna na zakwasy
Czasemi cięzko z tym klinem jak sie nie mozna ruszać. Lepiej po prostu nie dopuszczać do zakwasów, kontrolować swój wysilek i tyle. Jak już wystąpią to u mnie nic nigdy nie działało tak w 100%


wtorek 12 wrz 2017, 13:53
Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 6 ] 

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron

Zakaz kopiowania i rozpowszechniania treści forum bez zgody autorów.
Kontakt z administracją forum: kontakt@bezchemii.info
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Mocne SEO Katalogi



phpBB SEO