Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest czwartek 18 kwie 2024, 08:58


Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Jak ponownie przekonać się do orbitreka? 
Autor Wiadomość

Autor tematu
Rejestracja: piątek 19 maja 2017, 13:52
Posty: 7
Płeć:
Post Jak ponownie przekonać się do orbitreka?
Mam w domu orbitrek, który od jakiegoś czasu stoi w pokoju nieużywany. Początkowo na nim ćwiczyłam, ale po prostu mi się to znudziło, no i straciłam motywację. Znacie jakieś sprawdzone sposoby, żeby się ogarnąć i znowu zacząć ćwiczyć?


środa 06 wrz 2017, 11:01
Wyświetl profil

Rejestracja: piątek 10 paź 2014, 15:09
Posty: 5
Płeć:
Post Re: Jak ponownie przekonać się do orbitreka?
Brak motywacji to odwieczny problem wielu ćwiczących. Warto znaleźć skuteczny sposób i nie dać się zniechęcić. Być może Twoim problemem jest monotonia. Orbitrek daje wiele możliwości treningowych, nie musimy się ograniczać do biegania w tym samym tempie. Popularnym rozwiązaniem jest także wizualizacja swoich celów. Jeśli Twoim zamierzeniem jest zrzucenie kilku kilogramów, wyobraź sobie siebie w szczuplejszej wersji, w mniejszych ubraniach, z lepszą kondycją i energią do działania. Dążenie do tego co sobie wyobraziłaś, ułatwi Ci realizację celu. Możesz także szukać inspiracji w Internecie - na Facebooku, Instagramie czy Youtubie. Znajdziesz tam ciekawe ćwiczenia, przepisy na zdrowe posiłki i efekty, które można osiągnąć dzięki regularnym ćwiczeniom. Kilka ciekawych sposobów na znalezienie motywacji opisujemy na naszym blogu: https://www.abcfitness.pl/motywacja-do- ... treku-ba26.

_________________
Ekspert sklepu ABCfitness
http://www.abcfitness.pl


czwartek 14 wrz 2017, 14:50
Wyświetl profil

Autor tematu
Rejestracja: piątek 19 maja 2017, 13:52
Posty: 7
Płeć:
Post Re: Jak ponownie przekonać się do orbitreka?
Myślę, że to własnie monotonia jest moim największym problemem. Sądziłam, że na orbitreku można tylko biegać w jednym tempie. Jakie ciekawe programy treningowe mogłabym wykonywać?


poniedziałek 18 wrz 2017, 13:27
Wyświetl profil

Rejestracja: piątek 10 paź 2014, 15:09
Posty: 5
Płeć:
Post Re: Jak ponownie przekonać się do orbitreka?
Ciekawą opcją jest tzw. trening przerywany. Polega on na serii intensywnych ćwiczeń, połączonych z przerwami na odpoczynek. Pamiętaj, żeby na początku się rozgrzać, np przez 10 minut jednostajnego biegu na orbitreku, a następnie wykonaj trening. Spróbuj przez 8 sekund biec najszybciej jak potrafisz, a następnie wykonaj 12 sekund przerwy. I tak przez 20 minut. Na koniec postaw na wolny bieg, by trochę schłodzić organizm. Taki trening jest bardzo efektywny, pozwala spalić znacznie więcej tłuszczu niż podczas ćwiczeń w jednym ciągu. I z pewnością nie jest nudny ;)

_________________
Ekspert sklepu ABCfitness
http://www.abcfitness.pl


środa 27 wrz 2017, 11:20
Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 4 ] 

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron

Zakaz kopiowania i rozpowszechniania treści forum bez zgody autorów.
Kontakt z administracją forum: kontakt@bezchemii.info
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Mocne SEO Katalogi



phpBB SEO