Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest środa 22 maja 2024, 16:36


Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
آبگرمکن مدرن بخرید 
Autor Wiadomość

Autor tematu
Rejestracja: niedziela 06 sie 2017, 08:38
Posty: 5
Płeć:
Post آبگرمکن مدرن بخرید
اگر شما هم قصد خرید لوازم خانگی جدید را دارید توصیه می کنیم حتما این مقاله را مطالعه کنید تا بیشتر با راهنمای خرید لوامز منزل آشنا شید.
[url=http://رادیاتور-قرنیزی.mihanblog.com/post/35]از تجهیزات سرمایشی و گرمایشی منازل کدام ها را می شناسید؟[/url]

از طرفی ارزش ای بی نظیری را برای آن ها بوجود آورند، کاهش كاربرد انرژی یکی از مهمترین اقداماتی است که باعث کاهش آلودگی محیط زیست و همچنین حفظ منابع تجدید ناپذیر برای فرزندانمان در آینده می شود. حال شما از دستگاه سرمایشی و گرمایشی منازل کدام ها را می شناسید؟
تجهیزات گرمایشی و سرمایشی

استفاده از این روش ها می تواند به نوعی کاهش هزینه های مصرفی خانوارها را بوجود اورد.اکنون می توان قول اسباب گرمایشی و سرمایشی همگام با پیشرفت تکنولوژی در حوزه ای مختلف زندگی، در طی چند سن گذشته تغییرات بسیار زیادی داشته اند که این تغییرات مثبت توانسته فعل مهمی در راحتی و آسایش زندگی ما داشته باشد. ظهور خرید آبگرمکن گازی، رادیاتور، رادیاتور قرنیزی، اسپیلت و البته پکیج دیواری از جمله این برگ گرمایشی و سرمایشی هستند که بل بتوان حرف ادبیات پر رنگ ترین حاصل را در مبحث تاسیسات ساختمانی به عهده دارند. در این مقال به بررسی پرکابردترین اثاث گرمایشی و سرمایشی منازل خواهیم پرداخت، با ما همراه باشید.
پکیج دیواری
یک راهنما برای خرید پکیج دیواری

پکیج به طور کلی به دستگاهی گفته می شود که به جای موتورخانه هان مرکزی از آن استفاده می کنند. پکیج هم زمان می توان برای تمام واحد ای یک ساختمان هم آب گرم مصرفی و هم آب گرم برای شوفاژ تهیه کند. نسبت به موتورخانه ایا كهن بازدهی انرژی بالاتری دارد و سوخت کمتری كاربرد می کند و استوانه کشی کمتری هم دارد. به طور کلی می توان قول پکیج نسبت به موتورخانه هلا مرکزی بسیار به قسمت تر است و همین به برخه بودن باعث شد به سرعت جای موتورخانه ها را بگیرد. در این بخش سعی شده است پکیج دیواری بررسی شود و با وجه سازگار زمینی آن مقابسه شود تا مزایا و معایب این قبیل پکیج مشخص شوند.به طور کلی پکیج ها را از نظر نوع شق سوخت به 4 دسته تقسیم می کنند:


پکیج گاز سوز که هم گونه دیواری و هم شیوه زمینی دارد و بی صدا است.پکیج گازوئیل سوز که زمینی است و باید در موتور خانه و یا انباری دور ازساختمان مهم ثبات داده شود.پکیج دوگانه سوز که زمینی است و مانند پکیج گازوئیل سوز باید خارج از ساختمان مسکونی جایگیری گیرد.پکیج برقی که هم دیواری، هم زمینی و عاری و با صداست.

چرا پکیج دیواری استفاده کنیم؟

به طور کلی استفاده از پکیج ایا دیواری بسیار بسیار از پکیج های زمینی توصیه می شود زیرا هم فضای کمتری می گیرند هم بسیار زیبا تر هستند و هم خطر و هزینه آنها بسیار کمتر و به بهره تر است. پکیج هلا زمینی بیشتر در ویلا ها و ساختمان ای یک طبقه استفاده می شوند چرا که باید در موتورخانه یا انبار دور از ساختمان عمده استقرار گیرند. امروزه که اغلب مردم در آپارتمان زندگی می کنند ترجح می دهند از پکیج های دیواری استفاده کنند تا هزینه کمتری متحمل شوند.
پکیج دیواری
پکیج دیواری برقی

پکیج دیواری برقی نیز بسیار بی صدا و آرام کار می کند، افزایش بر آپارتمان برای ویلاها و ساختمان ایا یک طبقه ایضاً مناسب است، این پکیج از نظر شکل و ظاهر بسیار نظیر به پکیج ای دیواری گازسوز است. از ویژگی ای این پکیج می توان به استفاده کم برق ، نیاز نداشتن به دودکش، مدار باز و بسته ی گرمایشی، داشتن تابلو فرمان برای کنترل دمای شوفاژ، ابعاد کوچک و ظاهر زیبا اشاره کرد. به طور کلی پکیج هان دیواری برقی جدید ترین وجه سازگار پکیج ها هستند که مزایا و نتیجه ربح بیشتری نسبت به همتایان باستانی خود دارند.
اسپیلت
اسپیلت چیست و چه مزایا و معایبی دارد؟

اسپلنت ها شیوه جدیدی از کولر گازی و آلت خنک کننده هوا هستند که توانسته اند بسیار معروف شوند و در میان کولرهای قدیم اسم پیدا کنند. این دستگاه تهویه طرفداران زیادی دارد و این طرفداری به این علت است که اسپیلت ها نسبت به سایر اسباب ایا تهویه مزایای بیشتر و ویژگی هلا بسیار بهتری دارد.همیشه نام کولر گازی این ترس را به دنبال داشت که استفاده از این شیوه تهویه برق بالایی استفاده می کند، چراکه در سالیان گذشته همچنین در چندین مقطع هشدار وزارت نیرو به دارندگان کولر گازی را داشته ایم، اما اسپیلت ها این مشکل را حل کرده اند و این یکی از بزرگنرین معایب آنها محسوب می شود. در برچسب انرژی معمولا این اسباب هان تهویه امتیاز A می گیرند. در این سخن فصل می خواهیم به بررسی مختصر اما جامع اسپیلت ها بپردازیم.
اسپیلت
اسپیلت ها چگونه سرما سازی می کنند؟

می توان كلام سرما سازی در اکثر وسایل سرما ساز مانند یخچال، کولر گازی و.. یه یک صورت مشابه عمل می کند، به وسیله ی افزایش فشار گاز به مایه تطور می شود و بر اثر این تبدیل سرما ایجاد می شود. تفاوت و غیرواقعی این وسایل مثلا اسپیلت ها با یخچال در قسم خنک کردن به وسیله رادیاتور است که همین تفاوت کارایی این وسایل را از هم جدا می کند.
مزایای اسپیلت ها چیست؟

علاوه بر كاربرد برق کم نسبت به دیگر کولرهای گازی که بالا تر هم به آن اشاره شد، یکی از مزایای اسپیلت ها این است که علاوه بر خنک کردن هوا، رطوبت اتاق را هم تنظیم می کند و به حد استاندارد می رساند. مزیت بعدی این تهویه ایا هوا این است که باکتری هلا اتاق را از بین می برد و با توجه به داشتن فیلتر تصویه کننده دمای اتاق علاوه براین هست و برای محیط هان بسته و آلوده ای مانند بیمارستان می تواند تاثیرگذار باشد و بهبود بیماران را سریع تر کند.دو نکته مهم در مورد اسپیلت ها بود دارد یکی اینکه حتما باید تحت لیسانس و تایید یک شرکت ایرانی باشند پس خلال خرید به این نکته دقت کنید و نکته دوم اینکه فیلترهای یدكی، باتری‌های یدكی، كنترل‌ و حتی پمپ‌های آب لوازم جانبی ای هستند که باید داخل کارتن اسپیلت ها هستی و عدم داشته باشند در اثنا خرید دقت کنید حتمن این وسایل همراه با اسپیلت شما در کارتن وجود داشته باشد.
کولر گازی
رادیاتور

رادیاتورها بازهم دیگر بخش مهم تاسیسات ساختمان‌ها را تشکیل می دهند. رادیاتور امروزه در انواع مختلفی حیات دارد که پرکاربردترین آنها همان رادیاتور ایستاده و نصب شده به دیواری است که در موطن اکثر ما حیات دارد.در گذشته آب گرم مورد نیاز رادیاتورها توسط موتورخانه‌ها بی تشویش می‌شد. همانطور که می دانید موتورخانه‌ها دارای اشکالات عمده متعددی بودند که از آن بین می توان به هدر رفت زیاد انرژی، اشغال فضای زیاد و هزینه تعمیرات و سرویس های بیهوده اشاره کرد. امروزه رادیاتورها توسط پکیج دیواری آب گرم مورد نیاز خود را اخذ می کند.
رادیاتور قرنیزی

رادیاتور قرنیزی قسم جدیدی از رادیاتورهای امروزی است که حتی همان مقدار کم را نیز در فضای موطن شما اشغال نمی کند!رادیاتورهای قرنیزی که از جمله سیستم ای گرمایشی نوین بشمار می روند، در طرح ایا مختلفی نیستی دارند که این خود انتخاب هلا زیادی را در اختیار خانوده‌ها ایستادگی می دهد تا متناسب با فضای موطن و دکوراسیون‌شان، بهترین متناسب آن را انتخاب نمایند. رادیاتور قرنیزی در وقوع آفریده و آفریدگار مخلوق نوعی از همان قرنیزهای گردوخاك خراب منازل شما هستند که حالا با عبور دو استوانه آب سرد و گرم از پشت آنها، جمع بر گرم کردن موطن شما در زمان مورد نیاز، از اشغال هر گونه فضای اضافی هم جلوگیری می کند!
آبگرمکن

در گذشته و زمانی که در منازل حمام بود نداشت، افراد برای استحمام به حمام ای عمومی مراجعه می کردند؛ در این حمام ها آب گرم مورد نیاز به روش هایی بسیار سخت و طاقت فرسا و توسط چندین نفر بی تشویش می‌شد. بعد از آن رفته رفته آبگرمکن‌ وارد منازل شد که از وجه سازگار اولیه آنها می توان به آبگرمکن ای ذغالی و نفتی اشاره داشت.امروزه با استفاده از این محصول به راحتی می توان استحمام کرد و کارهای خانه را انجام داد.رفته رفته با پیشرفت تکنولوژی آبگرمکن ای گازی بوجود آمدند که در وهله اول مجرد و متاهل ابعاد مبصر بزرگ تر آنها تولید می‌شد اما امروزه آبگرمکن ایا دیواری در ابعاد بسیار کوچک‌تر در منازل دیده می شوند!
رادیاتور

نکته دیگری که در خصوص این آبگرمکن‌ها وجود دارد، روش نصب سالم آن است. عدم نصب آسیب دیده آبگرمکن، بخاری یا دیگر وسایل گرمایشی که نیاز به دودکش دارند، می تواند موجب سرایت گاز مونوکسید کربن و در آل مرگ خاموش شود! پیشرفت علم و فناوری آنقدر سریع است که ممکن است حتی در آینده‌ای نزدیک شاهد بوجود آمدن نسل جدیدی از شرایط گرمایشی و سرمایشی در ابعادی بسیار کوچک‌تر اما با بازدهی اغلب و البته هوشمند باشیم.

_________________
آگهی استخدام
تور روسیه
پرینتر سه بعدی
آبگرمکن
اسپیلت


niedziela 03 wrz 2017, 07:19
Wyświetl profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 1 ] 

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron

Zakaz kopiowania i rozpowszechniania treści forum bez zgody autorów.
Kontakt z administracją forum: kontakt@bezchemii.info
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Mocne SEO KatalogiphpBB SEO