Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest wtorek 19 mar 2024, 10:17


Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Jaki pulsometr kupić? 
Autor Wiadomość

Autor tematu
Rejestracja: poniedziałek 05 cze 2017, 13:05
Posty: 2
Płeć:
Post Jaki pulsometr kupić?
Czesc kochani! Jestem na kupnie rowerka stacjonarnego, stwierdziłam że wole sobie chudnąć w mieszkaniu z klimatyzacją niż pedałować w upale. Mam już upatrzonych kilka modeli, ale oprócz tego jeszcze podobno musze kupić urządzenie do mierzenia pulsu, podobno bez tego trudniej kontrolować czy sie chudnie czy tylko męczy bez celu. Czy ma znaczenie jakie to urządzenie wybiorę czy to wszystko jedno? I czy drogie takie bajery? Już za sam rower zapłace kilkaset złotych więc wolałabym dołożyć mniej niż więcej.


poniedziałek 05 cze 2017, 13:08
Wyświetl profil

Rejestracja: środa 07 cze 2017, 07:49
Posty: 5
Płeć:
Post Re: Jaki pulsometr kupić?
wszystko jedno - ma mierzyć tętno i tyle, więc troche jak z termometrem - ma mierzyć temperature i tyle. pewnie że sa jakieś zaawansowane modele ale nie przepłacałbym, to raczej dla gadżeciarzy albo jakichś sportowców wyczynowców. na twoje potrzeby wystarczy klasyczny, pewnie do stówki kupisz


środa 07 cze 2017, 07:52
Wyświetl profil

Rejestracja: piątek 10 paź 2014, 15:09
Posty: 5
Płeć:
Post Re: Jaki pulsometr kupić?
Witaj, skoro jeszcze nie zdecydowałaś ostatecznie, jaki rower kupisz, może dobrą opcją będzie zakup takiego, który wyposażony jest w sensory stale mierzące puls w czasie treningu. W naszym sklepie ABC Fitness są dostępne takie modele. Ciekawy jest na przykład Sapphire SG-300B Exis - najnowsza propozycja na 2017 rok: http://sapphire-sport.com/pl/kategoria, ... -exis,212/. Za 399 zł masz stabilny i dobrze prezentujący się rower stacjonarny z 6-kilogramowym kołem zamachowym i 8-stopniową regulacją oporu, wbudowane w niego urządzenie do pomiaru tętna, a do tego jeszcze pas neoprenowy, e-booki o odchudzaniu i kalkulator kalorii, które dorzucamy w gratisie przy okazji zakupów w naszym sklepie. Dodatkową zaletą jest promocyjna gwarancja od właściciela marki: 5 lat w systemie door-to-door.

_________________
Ekspert sklepu ABCfitness
http://www.abcfitness.pl


czwartek 08 cze 2017, 11:14
Wyświetl profil

Autor tematu
Rejestracja: poniedziałek 05 cze 2017, 13:05
Posty: 2
Płeć:
Post Re: Jaki pulsometr kupić?
Nie wiedziałam że sa wbudowane, to mocno upraszcza sprawę. Też mi sie tak wydawało że nie ma co jakichś zaawansowanych urządzeń szukać, wystarczy żeby mierzyło ale wolałam się upewnić. Jeszcze miałam obawę że byle jakie będzie sie szybko psuło ale skoro tutaj jest 5 lat gwarancji to chyba nie jest byle jakie. To jeszcze pytanie za 100 pkt- jakie powinno być to tętno żeby chudnąć?


poniedziałek 12 cze 2017, 12:14
Wyświetl profil

Rejestracja: piątek 10 paź 2014, 15:09
Posty: 5
Płeć:
Post Re: Jaki pulsometr kupić?
Tętno optymalne zależy od celu, jaki nam przyświeca. W Twoim wypadku, gdy zależy Ci na zrzuceniu nadwyżki kilogramów, tętno w czasie treningu powinno utrzymywać się na poziomie około 60-70% tętna maksymalnego. To znaczy, że od liczby 200 musisz odjąć swój wiek i z tej wartości obliczyć 60-70%. Na ekranie urządzenia będzie wyświetlał się aktualny poziom tętna, więc będziesz mogła intensyfikować albo spowalniać trening według potrzeb.

_________________
Ekspert sklepu ABCfitness
http://www.abcfitness.pl


wtorek 13 cze 2017, 08:31
Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 5 ] 

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron

Zakaz kopiowania i rozpowszechniania treści forum bez zgody autorów.
Kontakt z administracją forum: kontakt@bezchemii.info
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Mocne SEO Katalogi



phpBB SEO